Przemieścił się na nią, wdarłem się językiem do jej ust, rozpoczęliśmy się namiętnie całować i rozbierać.

Skończył się na nią, wdarłem się językiem do jej ust, otworzyliście się namiętnie całować oraz rozbierać. Wyłonił się do jej piersi – nieco szybkich, gdy na jej wiek. Zacząłem ssać jej sutki, przygryzać je. Ola aż ugięła nogi z radości. Spytałem jej, albo jest dziewicą. Odpowiedziała, iż naprawdę.

– Noszę być precyzyjny?

– Nie, zatem stanowi być oryginalny seks

– Rozkaz – oraz ucałowałem ją w rękę.

Zjechałem w dół i zabieram pić jej wargi sromowe.

– Noż kurwa, wkrocz we mnie, bowiem nie wytrzymam!

Wjechałem moim 20 centymetrowym penisem w jej pustą cipkę, Ola krzyknęła jednocześnie z bólu a z radości. Przeprowadzał ją niemal z prędkością światła, a Ola pojękiwała. Ażeby ją zagłuszyć, rozpoczął się spośród nią całować. Po 10 minutach Ola zapytała mnie:

– Chciałbyś sprawdzić seksu analnego?

– Jasne!

– Musisz właśnie mój otworek na bieżące zbudować.

Splunąłem na łapę i rozpoczął wpychać palce do jej dupci. Chwilę później, palce zastąpiłem językiem.

– Jestem gotowa – wyszeptała

– Wchodzę!

Wprowadził się w nią. Krzyknęła z bólu, jednakże nie chciała, bym przestał. Właściwie wtedy ją poruszał, robiąc jednocześnie jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, a ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie jestem trysnąć.

– Dziedzina w dupci, grupa na cześć

Więc trysnąłem. Potężnym ładunkiem nasienia wypełniłem jej dupcie, po czym wyjąłem interesu i spróbował stosować strugi nasienia na osobę. Ola zaczęła mi obciągać, więc część nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała ładnie: z dupki wypłyną nasienie, nasienie na osób a we włosach oraz sperma, jakiej nie dała rady połknąć, niszcząca się z ust. Spoczął na podłodze, ona usiadła mi na kolanach. Odpoczywaliśmy po seksie, sprawowali się już ubrać gdy nagle…