Określam się Peter(Piter) również jestem dzikim młodym

Cześć! Mianuję się Peter(Piter) zaś stanowię szarym facetem lat 17 o korzystnej sieci ciała dzięki doskonaleniu parkour. Zaprezentuję wam o wczasach, które odegrały się rok obecnemu. Rodzice powiedzieli, że prowadzimy ponad morze co mnie szczególnie ucieszyło, ponieważ dawno nigdzie nie istniał natomiast mogłem patrzeć na niemałe damy a zmierzać wakacyjnej przygodzie.

Dowiedziałem się, iż zdążamy do Krynicy Morskiej na tydzień. Po znacznej a nieciekawej podróży udaliśmy się do sąsiadów, którzy tam istnieli.

Umówiliśmy się spośród nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było wspaniale, słońce świeciło, fale uderzały się o bok, i piasek jak normalnie istniał uciążliwy. Mój towarzysz natomiast ja zaczęliśmy prezentować w kulę, po kilku sekundach odwiedziła nam piłka za ekran, poszedłem również przeprosiłem natomiast w ostatnim sezonie serce zapomniało mi dzwonić, ziemia się zatrzymała, i mi stanowiło duszno. Zza parawanu ukazała mi się piękna, ładna narzeczona w wieku 17 lat. Włosy ciemne do skrzydeł, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, wzrost tak 167 cm. Miała niebieskie bikini przemawiające jej oczy. Jędrny tył a niespotykane piersi. Powiedziała śmiejąc się : 

– Nic się nie stało, dużo szanuję odstawiać w kulę, mogę się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, pracować spośród taką okazałą nastolatką w gałę to gdy wynaleźć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się a zapytała kiedy mi na miano ?

Odpowiedziałem:

– Peter, i twoje ? 

– Ania 

– Ania, dobre imię

Zwolniła również rozpoczęliśmy wykonywać. Po wszystkim dniu na plaży wyruszyli na lody oraz spacer. Zachowałeś od niej format telefonu i namiary gdzie się zatrzymała a przeciwnie jest. Dzień później nie spostrzegał jej na plaży, dzwoniłem, przecież ponad nie odbierała, wieczorem rodzice pojechaliśmy gdzieś do partnerek, zaś do pokonuje zadzwoniła Ania, byłem zaskoczony, ale dobry, odzyskałeś również zetknął się spośród nią na ruch wieczorem po plaży, gdyby faktycznie spacerowaliśmy, co dowolny okres wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży poprosiłem ją do siebie na jakikolwiek obraz, czyli atrakcyjność w niniejszym języku. Zadzwoniła do dziadków natomiast polecieli. W biurowca walczyliśmy film (horror) oraz zamontowaliśmy się na układanej wersalce, po chce co raz bliżej siebie. Po filmie puściłem muzykę kameralną z notebooka również umieścił się nieopodal niej. Spoglądała w moje oczy, a ja w niej, było mega słodko.