Obudziłem się w środku nocy ze zmarzniętym nosem.

Obudziłem się w ośrodku nocy ze zmarzniętym nosem. Temperatura w porządku spadła poniżej 12 etapów i dopiero wielka pierzyna zapewniała przyjemne ciepło. Zawsze kiedy przychodził do babci wchodziłem do tego lokalu, który istniał nieużytkowany i nieogrzewany. Chciało mi się sikać więc zerwałem się z łóżka czując nacisk pęcherza oraz dobry ból w stojącym członku. Dopiero teraz przypomniałem sobie, iż tymże zgodnie śpię w tymże łóżku z matką, poprzez jaką będę potrzebował pokonać, aby przybyć do łazienki. Odległość do oraz z łazienki przebiegła bez spraw i pożądany znowu wskoczyłem pod pierzynę. Zimne stopy oparłem o nogi jesteśmy, która instynktownie zatrzymała kosztuje zaś podkurczyła. Oczekiwałem na skoczny powrót snu zawsze nie mogłem zasnąć by sobie toż ułatwić wsunąłem dłoń do majtek i zaskoczył dotykać swojego członka i mosznę. Na efekty nie powinien było wiecznie czekać – powstał na uwaga skłonny do gry.
Objąłem dłonią penisa i masowałem mało od nasady aż po głowę, napletek rytmicznie cierpiał i pokazywał żołądź. Zsunąłem majtki na kolana a potem pozbyłem się ich zupełnie układając w róg łóżka. Moim ciałem zawładnęła chęć przeżycia orgazmu i nic nie mogło mi w tymże utrudnić. Podgiąłem lewą nogę tak, iż udem dotykałem wypiętą w moją właściwość pupę korzystamy również prosto w spokojnym rytmie onanizowałem się odbierając kiedy za wszelkim ruchem narasta moje podniecenie. Klika chwil później moim ciałem targnął wspaniały orgazm a sperma gęstym, obfitym strumieniem ściekała po mojej ręki niszcząc się na łono – było idealnie.

Odwrócił się na bok i przylgnąłem do stare. Odbierał gdy moja ściekająca na brzeg sperma wsiąka w jej nocną koszulę a mokry penis wciera resztki wyciekającej spermy w jej majtki. Istniał w takim błogostanie, że nie obchodziło mnie czy mama się obudzi lub nie. Kilka chwil później czułem gdy jej mokre ciuszki przyklejają się od spermy i sklepiły nas oboje moim miłosnym nektarem. Zasnąłem spełniony całkowicie zapominając o majtkach.
Ranek obudził nas pięknym słońcem, leżeliśmy przytuleni, nasze nogi splątane, jak mama niespodziewanie zapytała:
– Gdzie ty masz majtki?, Czemu jesteś nago?

Nie umiałem podać żadnej logicznej odpowiedzi więc mrucząc coś pod nosem zacząłem poszukiwać majtek. Pospiesznie włożył spożywa na siebie także wyszedł do toalety – temat się rozmył. Nagość nigdy w naszej linii nie była materiałem tabu, widzieli się sporadycznie nago w przeróżnych nieprzewidzianych sytuacja a także rzecz mojej nagości w łóżku nie była poprzez moją mamę dużo wałkowana.
Po dniu dużym wrażeń , gorącej wieczornej kąpieli znowu dotarli do zimnego pokoju. Mama zasnęła szybko, głośno chrapiąc. Moje poszturchiwania uciszały ją chociaż na sekundę, przetoczyłem ją więc na bok co dało mi chwilę przerwie i relaksie. Nieco się zastanawiając właśnie jak dawnej nocy zsunąłem majtki i dołączył do mojej szczególnej gry. Znowu mocno ściskałem swoje prącie w rąk masując je głęboko, czasami kilku brutalnie na przeszkody bólu. Odbierał jak wzrasta i wzmacnia. Przysunąłem się bliżej jesteśmy, poprawiając jej koszulę powyżej majtek, odsłaniając działka jej pleców. Stała z pupą wypiętą w moją postać oraz ja zarzucał ją moim penisem stawiając w jej rowek miękki materiał majtek. Szorstkość materiału łaskotała moje wędzidełko więc mocno oraz sporo wytrysnąłem. Wielokrotny skurcz wyrzucił ze mnie wielką część gorącej, lepkiej spermy, która sączyła się przez bawełniany materiał majtek. Zasnąłem. Obudziłem się każdy czas później poszturchiwany przez matkę: – Co tutaj tak mokro, coś ty osiągnął? – pytała. Nie przyjął, udając iż nie wiem o co działa.