Komedia show był również bardzo dobry koncert

Komedia show był również bardzo dobry koncert. Śmialiśmy się tak ciężko i tak długo, że w nocy, nasze jelita bolą od tak dużo śmiechu.
woman-499756_1280
Po koncercie usiedliśmy wokół picia nasz ostatni pić i rozmawiać. Nie sądzę, chcieliśmy wrócić do naszych kabin, ponieważ wiedzieliśmy, że to była nasza ostatnia noc na statku i nie chcieliśmy go do końca.

W końcu postanowił wrócić do Joann i Larry za kabiną po raz ostatni odpowiednim czasie. W drodze powrotnej, zdecydowaliśmy się skorzystać z objazdu i przejść do górnego pokładu wziąć w ciepłym Karaibskim jednym powietrza ostatnim czasie. Było późno, około 02:00, a bardzo niewiele osób było na szczycie o tej porze nocy. Chodziliśmy na chwilę, patrząc na romantycznych wodach oceanu. Gwiazdy i księżyc znów zapalił się ciemne niebo.

Szliśmy obok zestaw schody, które prowadzą się i mieli znak z napisem musisz mieć 18 wejść. Słyszeliśmy pogłoski, że było miejsce na statku, że można opalać się nago, ale nigdy nie dowiedzieć się, gdzie to było, a nawet jeśli pogłoski były rzeczywiście prawdziwe. Kładziemy dwa do dwóch i stwierdził, że te schody muszą doprowadzić do tego miejsca.

Oczywiście nie mogliśmy opalać nago tej nocy, ale ciekawość wzięła nas na górę, aby to sprawdzić. Na górze było tylko mały obszar, który miał nic poza bandą leżaki. Obszar ten był rzeczywiście dach jednego z barów na górnym pokładzie. Po drugiej stronie tej dziedzinie widzieliśmy parę, co okazało się być sporządzający. Po realizacji tego, co robią, szybko przeprosił za przerwanie i odwrócił się do wyjścia. Facet zabrał głos i powiedział, że nie trzeba przepraszać. Powiedział, że nie mogliśmy zostać, jeśli chcieliśmy.

Byliśmy ciekawi, rozejrzeć się tak powoli zaczął się do nich zbliżyć. Kiedy podszedł bliżej, zdaliśmy sobie sprawę, że robią więcej niż czyni się. Były pół naga i były oczywiście kurwa sobą zanim brutalnie przerwane. Obaj mieli swoje spodnie off, ale nadal miał na ich koszulki. Nie wydaje się, starają się ukryć swoje intymne części jak je zbliżył. Facet wciąż miał bardzo twardy kutas i można zobaczyć jej soków cipki odbijające się nim w świetle księżyca. Zauważyłem również, że byli bardzo młodzi, chciałbym się domyślić nastolatków. Poprosiliśmy ich, ile lat byli i mówili oboje 21 lat, nigdy nie wierzyli im. Mówili, że ich nazwiska były Jazona i Brianna. Mówili, że były na miesiąc miodowy.

Mamy sarkastycznie zapytał, czy dobrze się bawili. Brianna zareagował i powiedział, że były. Nie mogłem uwierzyć, kiedy zaproszono nas do nich dołączyć. Myślę, że pił tyle, ile byliśmy i działali inaczej niż zwykle. Okazało się, że były one nie czując bólu. Oni nie muszą skręcać w nasze ręce zbyt wiele; natychmiast postanowił wziąć ją na jej ofertą.

Jason był raczej krótki facetem, ale wydawało się, że dobrze wyglądające ciało. Brianna była bardzo wątła miał bardzo cięcia twarz, a także dobrze wyglądające ciało.

Larry i usiadłam na leżaku, który był obok nich zaś Joann i Jake usiadł na krześle po drugiej stronie. Zaczęliśmy pocierać nawzajem krocza, jak zaczęliśmy trochę small talk, takich jak, gdzie byli i co robili na miesiąc miodowy. Okazało się, że były z Kalifornii. powiedział nam również, że zostali zbliża się do tego obszaru każdej nocy fuck siebie. Kilka dni nawet spał tu całą noc.

Polecamy również: portal www oraz tę stronę – laski z okolicy