Kolejny dzień przyniósł kolejną piękną wyspę

Kolejny dzień przyniósł kolejną piękną wyspę. Czterech z nas cieszył się dzień na plaży i wziął w jakiś snorkeling. Niestety ta wyspa nie ma nagich plaż, ale to był bardzo udany dzień. Naprawdę z przyjemnością wygrzewając się w słońcu i pić lokalne napoje Karaiby, nie wspominając o opalenizny dostaliśmy.
woman-466130_1280
Powrót na statku możemy oczyścić i miał diner jak zwykle. Nie byliśmy zbyt lubiący rozrywki w teatrze nocy, więc zdecydowaliśmy się spędzić wieczór w wielkim salonie. Dwa pokazy były na harmonogram wieczorem. Pierwszy hipnotyzer wczesnym wieczorem, a później pokaz komedii w późnej nocy.

Siedzenia w wielkim salonie były głównie duże pół budki koło, które napotykają na dużą scenę, gdzie wszystkie pokazy miały miejsce. Kabiny miał bardzo wysokimi oparciami. Były one bardzo wygodne i bardzo prywatne, ponieważ można było zobaczyć tylko na nich z boku sceny. Celowo przybył wcześnie, aby dostać dobrą budkę się blisko sceny. Joann i ja usiedliśmy między Larrym i Jake całego półkola stołu, obok Larry’ego i Joann obok Jake’a. Zamówiliśmy naszą pierwszą kolejkę i usiadł z powrotem i miał dobrą rozmowę, podczas gdy czekaliśmy na pierwszy koncert, aby rozpocząć.

Hipnotyzer był bardzo dobry; miał nas wszystkich śmiejąc się szwów. Po koncercie mieliśmy około godzinę, zanim zacznie się pokaz komedii. Zamówiliśmy więcej napojów i usiadł z powrotem na drugi koncert, aby rozpocząć. Choć głęboko w rozmowie z Joann, poczułam dłoń zaczyna biec na moje udo i aż pod moją spódnicę. Larry pierwszy zaskoczył mnie, ale potem zaczęły się włączone. I pół gwizdka kazała mu przestać, ponieważ ktoś mógłby nas zobaczyć. Powiedział, że nikt nie będzie zobaczyć w jeśli ktoś miałby chodzić z przodu kabiny, tablica ukrywała niczego, co robi.

Powoli przesunął dłonią moje udo i rozchylone nogi. Przebiegł palcami po moim kroczu majtek mniej. Czułam, że zaczynam pocierać mojego clit i szczypta go palcami. I rozłożone nogi, aby dać mu lepszy dostęp. Spojrzałem na Joann i zobaczył Jake robi to samo dla niej. Nie mogłam uwierzyć, że mam moją cipkę wcierać w środku zatłoczonej sali.

Czułam palce Larry część cipie wargi i uruchomić je w górę iw dół mojego szczeliny. Wkrótce Poczułam przesuń palec do mojej cipki. Byłam tak mokra, że był on w stanie szybko i łatwo wsunąć. Starałem się zachować kamienną twarz w przypadku gdy ktoś przeszedł przed naszym stoisku. Jest bardzo trudno zachować powagę, gdy masz kogoś palcowania Ci cipki. Larry i Jake byli prowadzenia normalnej rozmowy, więc nikt nie będzie się podejrzane. Oni nadal pocierać nasze tyłki i badać swoje palce w naszych pussies na najbliższe pięć lub dziesięć minut. Joann i mój oddech były coraz bardzo głębokie i głośne. Nie mogłem tego znieść. Rzuciłem moją głowę przed powrotem do kabiny i zamknął oczy, biorąc w pełnej wpływać na ich działania. Nie trwało długo, aż nie mogłem powstrzymać dłużej i został wyrzucony w niesamowity orgazm. Chyba faktycznie przytomność na kilka sekund, prawdopodobnie również coś wspólnego z faktem, że pił alkohol przez całą noc.

Po tym, jak w składzie ja, spojrzał na Joann i mogę powiedzieć, że miałem cum również. Wyglądała tak wyczerpany, jak I. Po prostu spojrzał na siebie i zaczął się śmiać. To było tak absurdalne, że oboje właśnie mieliśmy niesamowity orgazm z tych wszystkich ludzi wokół nas.

Potem wyciągnął moją spódnicę z powrotem na dół i wyciągnął rękę i czułem kogut Larry’ego przez jego spodnie. Był już mocno. I szepnął mu, że lepiej zrobić coś na ten temat. On tylko uśmiechnął się do mnie. I wcierać w górę iw dół jego kurek na chwilę. Po kilku minutach ja rozpakowane spodnie i udało się wyciągnąć jego kogut. Tym razem Larry i Jake był o trudny okres prowadzenia skład Joann i prowadzona swobodnej konwersacji.

Kontynuowaliśmy gładząc swoje twarde kurki już od jakiegoś czasu, zmieniających się od powolnych prostych uderzeń, gdy ktoś przechodził obok, aby szybko wściekłych uderzeń, gdy nikogo nie było w polu widzenia. Wydawało się, że byliśmy głaszcząc ich kurki na długi czas, gdy głos się nad nagłośnieniem ogłaszającym show zamierza uruchomić w ciągu około 10 minut. Krótko po tym czułem cock Larry’ego zacznie skręcać. Wiedziałem już miał cum. Rozejrzałem się, aby upewnić się, nikt nie patrzył, po czym szybko schował się pod stołem, aby złapać jego cum w ustach. Nie byłem w stanie dostać wszystko to, ale ja się z nim większość. Szybko wrócił się lizać moje wargi, jak gdyby nic się nie stało. Joann i Jake przyglądał mi wziąć jego cum, zaczęli się śmiać, kiedy wróciłem nad tabelą. I kilka minut później zrobił to samo Joann złapać cum mojego męża, podczas gdy on miał orgazm.