Rzuciłem moje ręce do tyłu głowy

Rzuciłem moje ręce do tyłu głowy, uruchomiony ręce poprzez jej czerwone włosy farbowane, i cieszył się, jak jej język przymocowane wokół mojego kutasa, a ona zasysana na pokrętle.
22
Odsunęła głowę do góry, i użył jej śliny, aby uruchomić ją za rękę w górę iw dół mojego członka. „Wiem, że nie będzie wykorzystywać swoje zdolności do mnie kontrolować,” powiedziała cicho, a ja nagle wzrosła ostrożny „, ale jesteś w stanie wykorzystać go na mnie, czy chcę ciebie też?”

Moim pierwszym odruchem było jej odmówić, ale jeśli chce mi się, to ja nie bardzo się nią manipulować, prawda? „Co miałeś na myśli?” Spytałem ostrożnie.

„Myślałem o ileż bardziej interesująca może to być, jeśli użyto swoich przełączników w celu pobudzenia lub zachęcić mnie, gdy się kochamy,” powiedziała, podkreślając jej słowa z szybkim lizać wzdłuż długości mojego wału.

„Czy moje umiejętności nie jest opowiadania erotyczne wystarczająco dobry?” Poprosiłem, nieco urażony.

„Nie!” obiecała natychmiast, zdając sobie sprawę, jak ona musi brzmieć dla mnie. „Nigdy nie miałem lepszego kochanka, obiecuję. Chciałem dostać perwersyjne, to wszystko,” ona żachnęła się słodko.

Dlaczego nie? Pomyślałem. Jeśli to uczynił mnie lepszym kochankiem, i naprawdę zadowolony ją, a następnie był tam naprawdę żadnego powodu, aby nie, inne niż bycie egoistą?

Kiedyś moje ręce z tyłu głowy, aby poprowadzić ją do ssania mojego fiuta, co zrobiłem kolejne przełączniki w niej. Jęknęła wokół mojego fiuta jak jej sutki wzrosła sztywny, i stał się bardziej wrażliwy, ocierając się moje łydki. Jej cipki tryskała jak zwiększył swój przepływ, a po prostu na wszelki wypadek, zrobiłem jej rozpoczęcia dupek mrowienie. Zaczęła iść dzikie, ssąc mocno na mojej długiej żerdzi, a przy użyciu ręce na długości, która nie mogła się zmieścić w ustach, jak czułem jej mieć lekko orgazm.

„Jak to?” Pytam, znając już odpowiedź.

„Och, frak, yeah!” jęknęła, nurkowanie moje ciało, całując mnie namiętnie. Jej ręce były podróże po całym moim ciele, jak ona ogarnęła pożądania seksualnego. Czułem ją do ręki, i postarać się o mojego fiuta do jej mokrej szczeliny sopping, ale nie był gotowy do tego jeszcze.

I przerzucony nad nami i przerwał pocałunek wystarczająco długo, by jej powiedzieć, „Uh-uh,” przed podjęciem sekundę ssać jej twarde sutki wrażliwych. Pocałowałem mój sposób niższe, i tak szybko, jak moje usta spuchnięte wargi sromowe dotknęła jej cum cieczy wypłynęły z niej powłoka moją twarz w pysznym substancji. Bardzo podobał mi się sposób ta kobieta seksualnego smakowały i docierane całą mogłem. I nadgryzione na jej wargi sromowe, ssanie trudno na jej clit i pchnął mój język tak głęboko wewnątrz jej mały otwór, jak tylko mogłem. Wszystko to w połączeniu z moich przełączników wysłał ją do orgazmu szczęścia ponownie.

W końcu nie mogła już tego znieść i boleśnie ścisnął moje uszy, ciągnąc mnie do góry, aż byliśmy oko w oko.

„Jeśli nie trzymać tego kurek tłuszczu fraking w cipie teraz, zamierzam go stracić,” poinformowała mnie przez zaciśnięte zęby.

„Tak jest, Starbuck” Powiedziałem jej, uśmiechając się do niech wiedzą, że cieszył się jej terminologii. Zastanawiasz się, co dokładnie utraty oznaczało, zdecydowałem się ją nakłada. My cock wsunął w nią, aż do jej łona, w jednym skoku. Nigdy nie było tak mokro wcześniej i jak tylko będę siedział w niej, jej cunt chwycił moją długość mocno, jak ona po raz kolejny przyszedł.

Ja decyduję, że będę lepiej wybrać powrotem moje przełączniki trochę, albo ona będzie zbyt zużyte, zanim jeszcze miał szansę, aby zakończyć.

„Och, gawd”, jęknęła, z rękami na karku, a nasze czoła dotykania „Nigdy nie wiedziałem nic czuł tak!” Zacisnęła usta do moich, w głodnej pocałunku przez kilka sekund, kiedy poczułem jej nogi zawinąć za mną, i pociągnął mnie do niej jeszcze głębiej. Znów poczułem, że uduszenie okręgu pochłonie moją laskę i jęczała z nią, jak dobrze czuła. „Pieprz mnie, Nick. Pieprz mnie mocno, NOW!” Najwyraźniej byliśmy zrobione z ‚Fraking „, a teraz nadszedł czas, aby” Kurwa!

Wyciągnąłem aż poczułem, że poślizgu sex anonse pierścień luźny, a następnie pojechaliśmy z powrotem do niej, czyniąc nas zarówno grunt. Była tak mokra i gorąca w środku, to czułem się jak mój hotdog było w piecu coraz gotowane, ale to było tak dobre, że nie chce się skończyć.

Przewróciłam nas nad i został całkowicie osadzony w jej łonie znowu, jak wyciągnąłem jej piersi do ust i ssać mocno na jej wrażliwej sutek. Jej biodra zaczął kołysać w przód iw tył z zapałem, że wkrótce mnie nie przychodzi, bo bita wokół mojego fiuta w jej wnętrzu. Spojrzałem w dół między nami, i widział jej pieniste soki łączenie na moich miednicy. Mógłbym nawet czuć stały strumień nich działa między moimi kulkami i ud.

Nagle krzyknęła Shanna, jak jej cipka zaciska mocniej niż kiedykolwiek wcześniej na moim mięsa i zacząłem cum z nią, strzelanie moje nasienie w głąb niej, wypełniając każdy kawałek jej pochwy.

Shanna wciąż ciężko oddychając, kiedy zawalił się na mnie, a jej policzkiem przyciśniętym do kopalni, i zajęło mi chwilę, by uświadomić sobie, że faktycznie przytomność.

Wkrótce za nią do snu.

* * *

Byliśmy w mój samochód, jazdy, z ustawieniem Słońce za nami, a księżyc już siedzi wysoko na niebie.