Poprosiła mnie niepewnie, drżącym głosem nieznacznie

„Nacięcie?” Poprosiła mnie niepewnie, drżącym głosem nieznacznie.

„Nie ma więcej gier, Shanna. Co mamy? Jeśli boisz się mnie, odejdź teraz, a nie będę cię zatrzymywał. Ja nie pozwoli Ci zapomnieć, i nie będę używać zdolności na ciebie” poinformowałem ją, mój głos pobytu równe i twarde. „Ale jeśli chcesz być ze mną, to będziesz musiał mi zaufać. Zaufanie, że nie będzie wykorzystywać moje przełączniki cię kontrolować, i zrobi coś innego w mojej mocy, aby cię uszczęśliwić, tak długo jak ty traktują mnie prawidłowo. ” Zatrzymałam się tylko na chwilę, „Więc pytam jeszcze raz: co mamy”
11
Zamknęła niewielką odległość do nas, i bez wahania, położyła rękę na moim policzku. „Kocham Cię Nick. Przepraszam za to, co zrobiłem z Julią. Ufam ci. Myślałem o tym, i zdałem sobie sprawę, że popełnił ten przełącznik we mnie jakiś czas temu, ale dopiero dzisiaj ja nigdy nie był szczęśliwy, kiedy nie miałem powodu, aby być. wiem, że nie będzie wykorzystywać swoje zdolności zobacz więcej na mnie, żeby mnie manipulować. ” Jej niebieskie oczy patrzyły prosto w kopalni, a ja nie wątpię, jej szczerość. „Chcę być z tobą … ale tylko jeśli nadal chcesz mnie.”

„Czemu została ignorując mnie dzisiaj?” I zażądał, ignorując żałosny wygląd w jej długich przymocowane oczach.

Opuściła wzrok na ziemię na chwilę, a ja zobaczyłem nosem mgły w zimnym powietrzu trzy razy, zanim odpowiedział. „Ja … ja nie wiem, co powiedzieć. Jesteś prawie jak bóg teraz ze swoimi umiejętnościami, a co ja w porównaniu do tego? Hell, nawet nie mogę dopasować się do swojej siostry, z jej zdolności do powiększać swoją. ” Podniosła wzrok z powrotem do kopalni szukając zrozumienia, ale trzymałem język za zębami, czekając na nią, aby kontynuować. „Dlaczego chcesz kogoś jako pokorny i prosty jak ja? Frak to, Nick! Kocham cię, ale nie widział żadnego powodu, co chcesz ze mną być. Można mieć nikogo chciałeś ze swoimi przełączników.” Jej wzrok coraz ostrzejsza wtedy. „Nie chciałem stanąć na twojej drodze, ale po tym, co zrobiłeś tam, mam zamiar zrobić wszystko, aby utrzymać się.” I prawie … prawie, śmiali się z jej terminologii Battlestar Galactica.

Wciąż słychać niepewność i strach w jej głosie, jak odwróciła twarz do mojej. Wiedziałem, że nie miał wyboru w tej chwili. Pocałuj ją, a ona była moja, ale to oznaczało opuszczenie Gina, Nancy, profesor Frankens, mamo, a latem … lato …

„Wiesz, że nadal trzeba będzie z Lato w celu powstrzymania demonów,” powiedziałam ostrożnie, obawiają się, że ta jedna rzecz może rozpadać się domek z kart Bałem się, że w chwili obecnej stoi dalej.

Poczułem jej usta na mojej brodzie, zanim dała mi swoją odpowiedź: „Tak długo, jak jestem tam. Zrób to dla mnie, a ja jestem cały twój”.

Przez chwilę bałem się. Statek Lela byłaby najbardziej niebezpieczne miejsce w nadchodzącej konfrontacji. Shanna pocałował mój podbródek, a ja wiedziałem moją odpowiedź potem, jak rzuciłem moją głowę i spojrzał jej w usta moje. Na dobre czy na złe, Shanna była oficjalnie moją dziewczyną.

* * *

Pojechaliśmy do siebie, ja idąc w moim samochodzie i ledwo go w drzwiach, zanim ubrania poleciał; ani jeden z nas obchodziło, czy ktoś tam był, jak poszliśmy prosto do swojego pokoju. Jak tylko wszedłem, wziąłem tylko chwilę, aby rozejrzeć się i przypomniał sobie część dlaczego znalazłem ta kobieta tak wspaniałe: z jej anime plakatów, jej figurki, a nawet jej systemów gier, ta kobieta mamy dla Ciebie sex za darmo była prawda równać mnie.

Shanna chwycił kark i pociągnął mnie do swojego nagiego torsu, przywrócenie mnie do powodów byliśmy tutaj. Nasze języki splecione ze sobą, a moje ręce wędrowały po jej gładkiej tyłu i poczułam jej chwytając mój tył. Moja pulsujący penis szturchanie ją w żołądku, i pociągnął ją mocniej do mnie, ściskając mój członek między nami. Mogłem poczuć jej stwardniałe sutki dociskany piersi.

Obróciła się wokół nas i nagle pchnął mnie z dala od niej. Złapany z równowagi, że potknął się do tyłu na łóżku, i wylądował na plecach. Uśmiechnęła się złośliwie na mnie, a ja nie mogę posłużyć się uśmiechnęła. Ona sauntered powoli do mnie, delikatnie działa palec uwodzicielsko z jej wargi w dół wzdłuż jej piersi, brzuch, a na końcu do jej cipki. Widziałam, że jej krocza już sopping mokry, kiedy wyciągnął palec z dala, a ciąg cieczy połączony palec z powrotem do jej krocza.

Dotarła do łóżka przez ten punkt, i pochylił się nad moją talię i oblizała aż moje udo, aż dotarła moje kulki. Ssanie jeden z moich jaj między jej wargi mnie jęczeć z rozkoszy, zanim ona oblizała aż mój wał do głowy. Jej oczy spotkały moje z uśmiechem w nich na trochę, zanim połknęła dużą głowę między jej miękkie usta, a ja poczułem, że uderzył w tył jej gardło.