Zacząłem biorąc moją koszulę i spodnie i Chloe

Zacząłem biorąc moją koszulę i spodnie i Chloe, John i Danny przestrzegane. Emily wahała, ale w końcu usuwane.

Mogłem wreszcie zobaczyć Chloe nago. Była piękna. Gładka czyste skóry z twarzy w dół do jej piersi. Piękne różowe dziarski sutki. Płaski brzuch miękki. Potem spojrzałem niższe. Jej cipki był lepszy niż to, co widziałem w internecie. To miało żadnego włosy na nim. Wyglądało to tak miękkie i czyste. Mój kogut był coraz większy i twardy.
1
Chloe zauważone i zachichotała „Twój rzeczą jest coraz większe. Czy to znaczy, że jestem ładna? ”

„Tak, naprawdę.” Powiedziałem, jak pochylił się, by ją pocałować.

Jej usta były miękkie jak jedwab i Wsadziłem mój język w jej usta. Zrobiliśmy na chwilę potem skupiłem swoją uwagę gdzie indziej. I pocałował ją w szyję i klatkę piersiową, i ruszyłem w dół obok brzuchu. Kiedy wreszcie dotarła do cipki lizanie próbowałem go jak widziałem strona bardzo ciekawa na komputerze. Kiedy zrobiłem pisnęła.

„Wszystko w porządku?”, Zapytałem z niepokojem.

„Tak, że czułem się naprawdę dobrze. Zrób to jeszcze raz! „Ona odpowiedziała podekscytowana.

Byłem tak zaabsorbowany cipki Chloe, że nawet nie zauważy reszta moich przyjaciół stojąc nagi i patrzył na nas.

Danny próbował wykonać ruch na Emily i ona została zamrożona. I po kilku minutach zaczął całować. I nadal ssać cipki Chloe. Mój kogut był tak mocno, że czuł się jak mogła zatrzasnąć. Wstałem i zapytałem, czy mogę umieścić mój kogut w jej cipki.

„Tak! Tak! Zrób to! „Płakała.

Powoli wsadziłem fiuta. To był miękki i mocno wokół mojego fiuta. Nigdy nie czuł czegoś tak dobrego wcześniej. I przystąpił do kopania moją zabawkę do jej cipki, aż moje jaja hit jej tyłek. I wtedy zaczął wepchnięcie jakby nie było jutra. Byłem w niebie. Wkrótce John dołączył Danny i Emily.

Danny był uwzględniając jego Dicka ssane bardzo ciekawa strona www jak w internecie przez Emily natomiast John leżał lizanie cipki Emily.

Byłem w moim własnym świecie, podczas gdy humping Chloe jak młot jack. Słyszałem było jęki i pomruki od wszystkich wokół. I wtedy poczułem mrowienie w moich piłek, ponieważ bashed tyłek Chloe. Zaczynałem zapoznać się z atmosferą z gry z siebie i wiedziałem, co będzie dalej.

„Będę cum !!!!” krzyknęłam. I Chloe krzyczał też.

I shot mój ładunek do jej cipki i upadł na nią.

„Jak było?” Szepnąłem jej do ucha.

„Fantastic!” Krzyknęła.

Danny, który był uwzględniając jego Dicka ssane moja Emily przyszedł i padł wyczerpany. Emily następnie udał się do Jana i dostał go przeniknąć jej cipki. Była na szczycie i odbił w górę iw dół jęki. Nie trwało długo, zanim John przyszedł w niej.

Zatrzymali się i milczał. Wszyscy po prostu patrzyli na siebie.

„To było niesamowite!” Zawołał Emily.

„Tak, zróbmy to jeszcze trochę czasu.” Powiedział Danny.

Było 11:08 i teraz wszyscy byliśmy gotowi do snu. Chloe i spałem w łóżku naga. John i Danny spał na podłodze. I Emily spał na materacu.

Nie mogłem spać i sprawdzane, aby zobaczyć czy Chloe nie śpi. Była więc objąłem ją i spojrzał jej w oczy. Mam to uczucie. Wykonana jest moje serce bije szybciej i poczułem ciepło. Mój żołądek był mieszając i czułem się bardzo pusty. Zastanawiałam się, czy to była miłość.

„Chloe. Czy chcesz być moją zobacz więcej dziewczyną? „Spytałem.

„Tak. Chciałbym „. Ona odpowiedziała.

Jesteśmy przytuliła się i poszedłem spać. To było coś, co będzie musiał zrobić ponownie.

Następnego ranka wszyscy obudziłem się około 9:00. Wszyscy byliśmy jeszcze wyczerpany z ostatniej nocy, więc było całkiem cicho. Wszyscy się ubrałem i każdy pozostawił około południa. Poszedłem do mojego pokoju i zaczął szarpanie się myśleć o ostatniej nocy i mojej nowej dziewczynie. Po przyjeździe zaczęłam iść w górę i został zatrzymany przez moją matkę, która powiedziała mi, że ma coś do powiedzenia.

„Kochanie, wiesz, jak twój tata był wyłączony z pracy przez jakiś czas teraz?” Zapytała.

„Tak..”

„Dobrze, że znalazł nową pracę.”

„Dobre.”

„Tak, ale to nie jest tutaj.”

„Co masz na myśli, mamo?” Spytałem zaniepokojony tym, co mogłaby powiedzieć.

„Mam na myśli poruszały się do innego miasta, więc może on być zbliżony do pracy.”

„Co? NIE! Nie pójdę! „Krzyknęłam i uciekła do swojego pokoju. Moje życie było świetne. Miałem wielu przyjaciół, wspaniały dom, a wiele swobody. Nie mogłem sobie wyobrazić nic lepszego … Ale jestem pewien, że jest o wiele gorzej. Ja jechałem stracić przyjaciół. A moja dziewczyna! Zaraz po tym poczułem miłość po raz pierwszy. Siedziałem spokojnie w swoim pokoju na kilka godzin, aż moja mama przyszła.

„Przykro mi, kochanie. Nie chcę wyjeżdżać albo. Ale musimy „.

Rozmawialiśmy przez chwilę i czułem się uspokoił. Powiedziano mi się pakować, bo wyjeżdżaliśmy w 2 dni. Te dwa dni były najkrótsze dni w historii, jak chciałem nich nigdy do końca. Pożegnałem się z moimi przyjaciółmi i dał każdemu z nich przytulić. Potem pożegnał się z moją dziewczyną, Chloe. Pocałowałem ją powoli i namiętnie i powiedział jej, że wróci do niej. Płakaliśmy jak mam w ruchomym ciężarówkę i patrzył, jak pojechałem z dala od mojego życia.